De Picardische Herdershonden Club Nederland heeft een bestuur dat bestaat uit 5 leden. Om het bestuur te ondersteunen, zijn er ook een aantal commissies. Op deze pagina vindt u wie op dit moment de functies in het bestuur bekleden en wie er in welke commissie zit. De club is altijd op zoek naar actieve leden om plaats te nemen in commissies of op vrijkomende bestuursfuncties. Ondersteuning bij een eenmalige acitiviteit wordt ook zeker gewaardeerd. Voor meer informatie of aanmelden kunt u een e-mail sturen naar het secretariaat.


Bestuur

Voorzitter

Anneke Mastenbroek
voorzitter@phcn.club
+31(0)6-20080890
(na 18:00 uur)


Secretariaat

Arisca Visser
secretariaat@phcn.club


Penningmeester

Vacant
Interim: Jacobine Visser
penningmeester@phcn.club


Alg. bestuurslid

Jacobine Visser
bestuurslid1@phcn.club


Alg. bestuurslid

Lida Groen
bestuurslid2@phcn.club
Commissies

Clubblad

Arisca Visser
Nico Visser
Laurens de Kuijer

clubblad@phcn.club


Activiteiten

Lid 1 Lida Groen
Lid 2 Vacant
Lid 3 Vacant

activiteiten@phcn.club


Webmaster

Nico Visser

webmaster@phcn.club
Picardische Herdershonden Club Nederland
Back
Next
Picardische Herdershonden Club Nederland
Mail: secretariaat@phcn.club
Kvk nr: 40323356
IBAN nr: NL18INGB 0005 2722 28
BIC nr: INGBNL2A
Volg ons via: